Temsilcilikler

Harddisk Klinik bu siteyi, kullanıcılara bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, Harddisk klinik 'in önceden yazılı izni alınmaksızın ticari amaçlarla kullanılamaz.

Bu sitenin içerik ve takdimi, fikri ve sınai mülkiyetin korunmasına ilişkin ve Harddisk klinik'e uygulanabilir mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu sitenin bölümleri harddiskklinikin önceden izni alınmaksızın çoğaltılamaz ve yayılamaz.

Bu sitede yer alan ve Harddisk klinik'in mülkiyetinde bulunan yada malik üçüncü şahısların Harddisk klinik'e üzerinde hak tanımış olduğu resim, fotoğraf, görüntü, yazı, sesli-sessiz animasyon, demo ve diğer içerik fikri ve sınai mülkiyet hakkı konusudur.

>> Sitenin kısmen ya da tamamının kopyalanması, yayımı, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ya da başka sitelere aktarılması kesinlikle yasaktır.

>> Ziyaretçiler sitede yer alan içeriği şahsi kullanımları için çoğaltabilirler. Ancak, Harddisk klinik'in önceden yazılı izni alınmaksızın sitede yer alan içeriğin bir kısmının ya da tamamının çoğaltılması (kanunda öngörülen şekilde haber mahiyetinde ve bilgilendirme kapsamında çoğaltımı hariç) kesinlikle yasaktır.

>> Ürünlerle ilgili verilen çizimler, gösterilen film ve fotoğraflar, ürün isimleri, opsiyonel teçhizat veya aksesuarlar, ürünlerin satışa sunulduğu ülkelere gore farklılık gösterebilir.Harddisk Klinik, işbu internet sitesinde yer alan bilgilerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

>> Kayıt Hakları

Tüm sesli kayıt hakları saklıdır.

Özel olarak izin verilmedikçe bu kayıtların kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, kamusal alanda veya radyo-tv yoluyla yayımlanması yasaktır.

>> Eser sahibi hakları

Tüm eser sahibi hakları saklıdır. Özel olarak izin verilmedikçe sitede yer alan materyallerin kişisel kullanım amacı dışında kullanımı ve kopyalanması yasaktır.

Sitede bulunan makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir.
harddisklinik.com